HAKKIMIZDA

Mediprime Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 20 yıla yakın süre sağlık işletmeciliği tecrübesi olan sağlık profesyonelleri tarafından Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek en güncel ve güvenilir tedavi yöntem ve argümanını Türk halkının hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Hali hazırda Almanya, İsviçre, İtalya, Japonya, İsrail, Çin gibi ülkelerden kalite ve bilinirlik yönünden Dünyaca kabul görmüş markaların Türkiye genelinde exclusive distribütörlüğünü yürüten ve yaygın bayi ve teknik personel ağı ile en kaliteli hizmeti sunma tecrübesine sahip firmamız, bu tecrübe ve birikimin getirdiği güven ile 2021 yılı ocak ayı itibari ile ilaç sektöründe de faaliyete başlamıştır.

Henüz hizmet sürecine başlamadan uluslararası kalite kuruluşu tarafından ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002 ve ISO 13485 kalite süreçlerini tamamlayan firmamız, söz konusu belgeleri almaya hak kazanarak en kaliteli ürün ve hizmeti sunma iradesini ortaya koymuştur.

VİZYONUMUZ

Alanında profesyonel çalışanlarımız ile birlikte tüm dünyada yapılan klinik çalışmalar ve yeni tedavi yöntemlerini yakından takip edip gelişmesine katkıda bulunarak, etik ve bilimsellikten ödün vermeden hastalarımızın hizmetine sunan öncü ve yenilikçi firma olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Tedavi ihtiyacı olan tüm insanların yenilikçi ve doğru tedaviye ulaşmasını sağlayarak daha sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  • Güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.
  • Etik değerlere bağımlıyız
  • Empati yaparız
  • Mükemmeli hedefleriz.
  • Akıl ve bilgiye bağımlıyız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dünya kalite standartları esas alınarak hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı ölçme ve iyileştirme tekniklerini aktif şekilde kullanarak sürekli eğitim ile yenilik ve gelişimi desteleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak.

SERTİFİKALARIMIZ